11 | 11 | 2019

Wigilia

Świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 21 grudnia, kiedy to dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się na wspólnej Wigilii. Wszystkie przedszkolaki przyszły w tym dniu odświętnie ubrane i w skupieniu oczekiwały na rozpoczęcie Wigilii.Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem i składanie sobie świątecznych życzeń.Dzieci smakowały barszczyk, rybę i inne smakołyki. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych,lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

tekst i foto: Marta Grabowska